Lietuvos įtraukties švietime centras 2023 metų gruodžio 14 d. organizuoja tarptautinę mokslinę – praktinę konferenciją „SKAITYMO IR RAŠYMO SUTRIKIMŲ TURINTIS MOKINYS: SUPRASK. PADĖK. TIKĖK”. 

Konferencijos tikslas – skatinti mokslininkus, praktikus ir tėvus dalintis apie vaikų, turinčių specifinių mokymosi (skaitymo ir/ar rašymo) sutrikimų, ugdymo(si) poreikių užtikrinimo praktinėmis galimybėmis, pedagoginės bei švietimo pagalbos teikimo aspektais Lietuvoje bei užsienio šalyse.  

Konferencijos metu pranešimus skaitys Lietuvos bei užsienio šalių mokslininkai, bendrojo ugdymo įstaigų pedagogai, švietimo pagalbos specialistai, valstybinių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, tėvai.  

Konferencijos dalyviai išgirs naujausią informaciją apie mokslinius tyrimus susijusius su specifiniais mokymosi (skaitymo ir/ar rašymo) sutrikimais.   

Konferencijos metu sieksime atsakyti į švietimo bendruomenės narių keliamus klausimus:   

  •  kaip galime geriau suprasti mokinius, turinčius specifinius mokymosi (skaitymo ir/ar rašymo) sutrikimus ir teikti jiems efektyvesnę pagalbą?  
  • kaip  įkvėpti save ir kitus pedagogus tikėti (šių?) mokinių gebėjimais, kad ir kokius sunkumus jie patirtų?  
  • kokios asmenų, turinčių specifinių mokymosi sunkumų, stiprybės ir galios prisideda prie būsimų jų darboviečių vertės kūrimo?  
  • kodėl svarbu įžvelgti neišnaudotą kiekvieno mokinio asmeninį mokymo(si) potencialą?  

Konferencijos pranešėjai pateiks praktinių rekomendacijų, darbo būdų, metodų bei priemonių, kurie įgalina pedagogus tikėti ir įkvėpti savo mokinius. Dalinsis asmeninėmis sėkmės istorijomis dirbant su mokiniais turinčiais specifinių mokymosi (skaitymo ir/ar rašymo) sutrikimų.  

Konferencijos metu taip pat dalinsimės sėkmės istorija apie mokinį (-ę), kuris (-i) įveikė mokymosi sunkumus, susijusius su specifiniais mokymosi (skaitymo ir/ar rašymo) sutrikimais ir pasiekė puikių akademinių ir asmeninių rezultatų.  

Konferencija skirta pedagogams, švietimo pagalbos specialistams, mokyklų administracijų atstovams, vaiko gerovės komisijų nariams, ir kitų sričių atstovams, kurie savo darbe susiduria su mokiniais, turinčiais skaitymo ir/ar rašymo sutrikimų, ir nori jiems padėti.   

Konferencija vyks Mykolo Romerio universitete (Ateities g. 20, Vilnius) I korpusas 201 auditorijoje. Konferencijos pradžia – 9.00 val. Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas.  

Renginio programa rasite čia.

Registracija į konferenciją vykdoma tik internetu iki gruodžio 12 d. Registruotis į konferenciją galite paspaudę šią nuorodą:https://forms.office.com/e/bre29SztiV  

Konferencijos tiesioginę transliaciją galite stebėti čia.

Daugiau informacijos:

el. paštu:      katazina.vilkauskiene@lisc.lt        tel.nr. +370 670 95 196 

                     donata.memenienė@lisc.lt             tel.nr. +370 677 93 314 

 

Džiaugsmo g. 44, LT-11302, Vilnius 

El. paštas: info@lisc.lt 

Daugiau informacijos: www.lisc.lt