Darbuotojų kontaktai

Telefonas informacijai: +370 676 96 044
El. paštas: info@lisc.lt

Vardas pavardė Pareigos Telefonas El.paštas Kabineto nr.
Sandra Valantiejienė Direktorė +370 676 96 070 Sandra.Valantiejiene@lisc.lt 201
Inga Nekrošienė Direktorės pavaduotoja +370 647 81 987 Inga.Nekrosiene@lisc.lt 210
Renata Leonovič Administratorė +370 676 96 044 info@lisc.lt 202
Valentina Andruškevič Vyr. buhalterė +370 677 93 470 Valentina.Andruskevic@lisc.lt 203
Jelena Liutkevičienė-Šiaulienė Buhalterė Jelena.Liutkeviciene.Siauliene@lisc.lt 203
Oksana Paškevičienė Projektų vadovė  +370 677 93 477 Oksana.Paskeviciene@lisc.lt 208
Jolita Judžentienė Projektų vadovė +370 677 93 271 Jolita.Judzentiene@lisc.lt 208

Mokymosi sutrikimų grupė

Vardas pavardė Pareigos Telefonas El.paštas Kabineto nr.
Kira Solovjovienė Psichologė +370 677 93 291 Kira.Solovjoviene@lisc.lt 204
Dalė Daiva Gasparavičiūtė Psichologė +370 677 93 343 Dale.Daiva.Gasparaviciute@lisc.lt 204
Inesa Ežerskytė-Purenok Specialioji pedagogė +370 677 93 420 Inesa.Purenok@lisc.lt 204
Donata Memėnienė Specialioji pedagogė +370 677 93 314 Donata.Memeniene@lisc.lt 204
Regina Saveljeva Socialinė pedagogė Regina.Saveljeva@lisc.lt 204
Katažina Vilkauskienė Specialioji pedagogė, laikinai atliekanti mokymosi sutrikimų grupės vadovo funkcijas +370 670 95 196 Katazina.Vilkauskiene@lisc.lt 204
Aida Šimelionienė  Psichologė Aida.Simelioniene@lisc.lt 204

Švietimo pagalbos plėtros grupė

Vardas pavardė Pareigos Telefonas El.paštas Kabineto nr.
Lina Palačionienė Grupės vadovė +370 677 93 328 Lina.Palacioniene@lisc.lt 206
Jolanta Zabulionienė Psichologė +370 670 93 913 Jolanta.Zabulioniene@lisc.lt 206
Audronė Vadakojienė Specialioji pedagogė +370 670 93 572 Audrone.Vadakojiene@lisc.lt 206
Auksė Vyšniauskienė Specialioji pedagogė +370 670 93 401 Aukse.Vysniauskiene@lisc.lt 206
Alma Luneckienė Logopedė +370 670 95 463 Alma.Luneckiene@lisc.lt 206
Asta Smaliukė Socialinė pedagogė +370 670 93 952 Asta.Smaliuke@lisc.lt 206
Elona Tijunonienė Specialioji pedagogė Elona.Tijunoniene@lisc.lt 206

Bendrųjų reikalų grupė

Vardas pavardė Pareigos Telefonas El.paštas Kabineto nr.
Antanas Tomkevičius Grupės vadovas  +370 679 98 951 Antanas.Tomkevicius@lisc.lt 105
Valdemar Novoslavski IT specialistas +370 614 20 806 Valdemar.Novoslavski@lisc.lt 105
Edita Stankevičienė Viešųjų pirkimų specialistė +370 687 09 151 Edita.Stankeviciene@lisc.lt 208
Gintarė Petraitė Teisininkė Gintare.Petraite@lisc.lt 208
Evelina Basevičiūtė Komunikacijos specialistė +370 659 05010 evelina.baseviciute@lisc.lt 208